• turkuaz yolluk

  turkuaz protokol halısı, turkuaz protokol halisi, halıfleks turkuaz protokol halısı halıser, kaymaz turkuaz halı protokol alanlarında kullanılır, Protokol Halısı; Resmi İlişkileri, Ciddiyeti, Organizasyonun önemini gözler önüne serdiğinden dolayı, genel olarak protokol halısı adını alır.

  TURKUAZ PROTOKOL HALISI
   
  turkuaz Halıfleks, Özel Hazırlanan Günler, Açılışlar, Galalar, Düğün,  veya ResmîGeceler, Organizasyonlar,  Büyük Kutlamalar, Ödül Törenleri gibi etkinliklerde kullanılan zemin kaplamasıdır.

  KALİTE ÇEŞİTLERİ :

  Ürün  Özellikleri : Çamaşır Makinesinde 30°C 'de Yıkanabilir
  Kaymaz Taban 
  2 Yıl Garanti Süresi 
  Anti Bakteriyel

  Teknik Özellikler
  % 100 Polyamid 
  Toplam Halı Ağırlığı: 1500 gr / m2
  Toplam yüksekliği: 5 mm 

   

  Bukle Halı - Yolluk ve Paspaslar

  Standart yükseklikte dokunan, belirli bir seviyedeki buklelerden oluşan halı türüdür. Halı yüzeyinin düzgün olması dayanıklı olmasını sağlar bu nedenle yüksek trafiğin olduğu ortamlarda tercih nedenidir.

  Bütün Halı yolluk modellerimiz ev ve işyerinizin ihtiyacına uygun olarak, istediğiniz boyda kesilir ve ücretsiz overlok yapılarak gönderilir.

  Ürünlerimiz kullanım alanı oldukça geniştir, Resmi Makamlarda, Devlet Dairelerinde, Okullarda, İşyerlerinde, Kurumsal Özel Ve Tüzel Alanlarda, 
  Etkinlik düzenlenen Fuar, Kongre, Toplantı, Podyum, Kokteyl, Düğün, Nişan,  
  Festival, Gala, Sahne, Tv Dekorları, Özel Gün ve Gecelerde kullanılacak kırmızı ve beyaz başta olmak üzere, siyah, lila, orange, Parlement mavisi, lila, bordo, yeşil öncelikli diğer kullanılacak tüm renkler stoklarımızda bulunmaktadır.  


  Halı ve Yolluklarımız her müşteriye özel olarak kesilip hazırlandığı için iade edilemez.

   
  Kaymaz Taban 
  Kayma ve düşme gibi kazalardan sizi koruyan Confetti Halı, sahip olduğu lateks kaymaz tabanı sayesinde zemine tamamen oturarak, evlerinizde rahatlıkla kullanılabilir. Hiçbir kanserojen madde içermeyen bu lateks taban oldukça kaliteli olup uzun yıllar kullanılabilmektedir.
Turkuaz Halı Yolluk

 •  

  sizde uğrayın turkuaz halıları test edin

 • Abc İnşaat Dekorasyon